Teşekkür

Sn Bingür SÖNMEZ hocam,

Bundan 6 gün önce 02/04/2009 Perşembe günü yaklaşık 8 saat süren bir ameliyatla hepimizin hayatının tam ortasında olan annemizin kalp ameliyatını gerçekleştirdiniz. Aslında kalp ameliyatı değil yaşam ameliyatı. Yüce RABBİM in izni ve sizin şifa dağıtan elleriniz sayesinde biz 4 kardeş annemize yeniden kavuştuk. Şu an hani kelimelerin kifayetsiz kaldığı denen o şeyin bu olduğunu hayatımda ilk defa olarak yaşıyorum. Çünkü annemize kavuşmanın belki de imkansız olduğu bu ameliyat sizin tabir edilemez bilgi ve becerinizle mutlulukla ve sağlıkla sonuçlandı.

Bazı insanların kimlikleri kalın harflerle yazılmıştır ve bu insanların çok büyük sorumlulukları vardır, Yüce RABBİM bu insanları kutsal görevler için dünyaya göndermiştir. İşte böyle birinin bizim hayatımıza bu şekilde imza atacağını hiç tahmin edemezdim. Ne mutlu sizi doğuran anaya ne mutlu eşinize.

Çok ta fazla beceremem aslında böyle şeyleri yazmayı ama babam kardeşlerim ve çocuklarımız adına size çok teşekkür ederim. Yüce RABBİM vücudunuza sağlık ömrünüze bereket versin. Sizi tanımış olmaktan dolayı ne kadar şanslı olduğumuzun bilincindeyiz. Sizi çok seviyoruz

Saygılarımla,

Ayşenur AYDIN GÜMRÜKCÜ Hastanız Hamiyet AYDIN ın kızı 

08-Apr-2009 | Ayşenur Aydın Gümrükçü